JÓGAPROŽITKU.CZ

Blog//: Inspirovaný prožitkem, jógou a transformací...

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte Jógu Prožitku na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (3)

Transformační příběhy (1)

Zajímavé (1)

Smrti se nebojím, pozemský život smrtí nekončí!

2018-12-29 16:02:51

Rozhovor DVTV s Marií Svatošovou: Strašně bych se bála, kdybych nevěřila v boží milosrdenství, žiju s bohem. Někdy jsme svědky zápasů o duši, když člověk není ochoten odpustit.

4 stupně vztahové vyspělosti. Jaké vztahy tvoříte vy?

2018-11-28 21:42:22

Každý z nás je různě vyspělý a proto tvoří různě vyspělé či nevyspělé vztahy. Nejčastěji tvoříme vztahy pudové, závislé, přátelské a láskyplné. Schválně jestli se v některé z kategorií najdete - ono je klidně možné, že se najdete tak trochu v každé z

Výhody dynamických meditací

2018-10-19 23:05:22

Pokud jste někdy v životě sportovali, jistě si dokážete vybavit ten uvolňující stav, který nastává po fyzickém výkonu. Kdy vnímáte jen zrychlený dech, uvolněné tělo a radost. Pokud by k vám v tomto stavu někdo přišel a provedl by vás meditací, pravděpodobně byst

Proč ženy ujídají mužům z talířů a proč to mužům tolik vadí?

2018-10-19 22:10:46

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.