JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (4)

Transformační příběhy (3)

Zajímavé (1)

Smrti se nebojím, pozemský život smrtí nekončí!

2018-12-29 16:02:51 | zajimave |Rozhovor DVTV s Marií Svatošovou: Strašně bych se bála, kdybych nevěřila v boží milosrdenství, žiju s bohem. Někdy jsme svědky zápasů o duši, když člověk není ochoten odpustit. Bolest spirituální ze zlých skutků, kterou často prožívají umírající, to je utrpení, hůř to prožívají lidé, kteří se zapletli s ezoterikou, říká Marie Svatošová, lékařka, spisovatelka a vůdčí osobnost českého hospicového hnutí. Dodává, že jí jde především o kvalitu a dostupnost hospicové péče na venkově a v malých městech. Lékař chce podle ní hlavně zvítězit. Ale v aktivní medicíně, když vyčerpáme všechny prostředky, je prý na místě skončit s léčbou.


MUDr. Marie Svatošová je česká lékařka, spisovatelka a publicistka. Je zakladatelkou a vůdčí osobností českého hospicového hnutí. Mimo to nějaký čas organizovala domácí péči Katolické charity a založila občanské sdružení Ecce homo - Sdružení pro podporu domácí péče a hospicového hnutí (1993). V roce 1995 otevřela první hospic v ČR v Červeném Kostelci.

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.