Panickou atakou jsem trpěla 5 let, mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie. Svůj příběh a možnosti"/>

JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (9)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

Video - Panická ataka a možnosti terapie

2019-03-22 11:50:34 | moznosti |Panickou atakou jsem trpěla 5 let, mám osobní zkušenost s úspěšným uzdravením z paniky bez použití chemie. Svůj příběh a možnosti terapie sdílím prostřednictvím tohoto videa.... 10. 4. 2019 Proběhne v Praze na letné přednáška s možností besedy, jste srdečně zvání. :)
odkaz na video: 

10. 4. 2019 přednáška: Panická ataka
Pro omezenou kapacitu je nutné si rezervovat místo předem v kalendáři akcí


* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.