ROCKová MEDITACE je unikátní projekt Jógy Prožitku, kt"/>

JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (9)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

ROCKová MEDITACE na TV NOVA

2019-12-13 09:24:33 | moznosti |Překonejte svůj strach a začněte žít sebe... !
ROCKová MEDITACE je unikátní projekt Jógy Prožitku, která ráda boří mýty ohledně toho, že meditace je nudné sezení v tichu a osamění. 

Celý rozhovor pro TV NOVA si můžete přehrát zde: https://youtu.be/40AFjwO7zaM

Mohlo by vás zajímat: 

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.