JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (9)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

Rozhovor o ROCKové meditaci, kerá byla pozvaná na konferenci RISE and SHINE

2020-03-01 20:03:16 | |V listopadu 2019 byla ROCKová meditace pozvána na konferenci osobního rozvoje RISE and SHINE. Meditovat na půdě Právnické fakulty UK byl nevšední zážitek, který jsme si s účastníky moooc užili. Vyzkoušejte ROCKovou meditaci i vy...

Přehrajte si rozhovor z konference ZDE!!!!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Toto jsou recenze účastníků workshopu ROCKová meditace: 

“Moc zajimava a inspirujici slečna na rockove meditaci.”

“Co se mi líbilo? Meditace.”

“Z hlediska ws jsem byl na rockové meditaci která byla super, dokonce jsme měli prostor i na půl hodiny debaty.”

“Vypadalo to že si rockovou meditaci všichni užívají. Na konci vznikla menší diskuze. Ta byla podle mě velmi zajímavou osobní výpovědí a velmi si vážím, že se lektorka podělila se svým osobním příběhem na kterém nám osvětlila způsob uchopení její práce.”

“Rocková meditace- lektorka mě zaujala svým osobním přístupem a usměvavostí."* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.