JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (9)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

Terapie: Nedělejte rodiče svým rodičům!

2020-11-30 17:02:16 | transformacni |V terapii se klienti často svěřují s tím, že mají konfliktní vztahy se svými rodiči. Obvykle zjistíme, že se jedná o jejich problém z dětství, který se dnes projevuje překvapivým způsobem. Přehrajte si celé video z YouTube kanálu Jógy Prožitku a začněte s odběrem. Příběhy klientů, by mohli inspirovat i vás. Harmonické rodinné vztahy by chtěl asi každý, nebo ne..? 


* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.