JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (8)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

Promiskuita žen na cestě k sebeúctě

2020-12-09 20:19:12 | moznosti |Proč dnešní ženy souloží jako o závod v honbě za láskou a nikam to nevede...?
Téma promiskuity a střídání partnerů trápí mnoho dnešních žen, ale i mužů. Zmatený přístup k sexualitě může vytvořit hluboká zranění, která nám zavírají srdce i cestu k životním partnerům.


Přehrajte si celé video na YouTube

Odebírejte sociální sítě Jógy Prožitku:
Instagram

Facebook

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.