JÓGAPROŽITKU.CZ

Thumbnail Image

Vítejte v blogu JógaProžitku.cz, který je inspirovaný prožitkem, jógou a cestou hlubinné transformace - mých klientů i mně samotné. Předem vám děkuji za pročtení a případné sdílení toho, co vás zaujalo.

Sledujte jógu na Facebooku!Nejnovější přízpěvky v blogu

Možnosti terapie (9)

Transformační příběhy (7)

Zajímavé (1)

Terapie: Incest a psychické následky SEXuálních zneužití a TYRANIE v rodinách

2021-04-01 11:00:40 | moznosti |Incest a sexuální zneužíti je stále aktuální a společensky popírané téma! V terapeutickém křesle se s ním setkávám velmi často. Jak lze terapeuticky pracovat s oběťmi incestu, či jiné formy zneužití?
Přehrajte si video, nebo mě kontaktujte: karolina@jogaprozitku.cz

Přehrajte si celé video na YouTube

Odebírejte sociální sítě Jógy Prožitku:
Instagram

Facebook

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách jogaprozitku.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě přírodní terapie a léčitelství.
V podání alternativních - státem ani vědci neuznaných - „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie, přírodní produkty a byliny (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že přírodní a alternativní formy terapie, mohly být jakkoliv člověku prospěšné.